0 535 236 99 55

Aqua Peeling

Niz medikal
Aqua Peeling nedir?

Hiçbir cerrahi müdahale olmadan, ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde kırışıklıkları düzeltme, akneleri yok etme, gözenekleri açma gibi cilt bakımlarını kısa bir sürede yapan bir işlemdir.

Aqua Peeling nasıl uygulanır?
Cihazın özel olarak başlıkları sayesinde cildinizde biriken ölü hücre, sebum, siyah nokta ve diğer yabancı maddeleri cildinizden ayıklar ve dezenfekte eder, bu sayede cilt nefes almaya başlar, sağlıklı ve canlı bir görünüm elde edildir

Niz medikalAqua Peeling uygulamasında hangi işlemler uygulanır?
1. Adım Peeling: Öncelikle içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile Aqua Peel cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Bu işlem sayesinde ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılması sağlanır.

2. Adim Dezenfeksiyon: İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilik Asit) solüsyon ile Aqua Peel cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Bu işlem ile salisilik asit cildin alt katmanlarına kadar emilir ve cildin birçok bakteri ve parazitten temizlenmesi sağlanır.

3. Adım Yatıştırma: Son aşamada ise içeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu MS solüsyon ile Aqua Peel, cildin yatışmasını ve bol nem almasını sağlar.Niz medikal
Aqua Peel’in faydaları nelerdir?

Gözle görülür kırışıklıklar, pigmentasyonlar, akneler ve daha fazlasının giderilmesini sağlar.
Tıkalı gözeneklerin ve pürüzlü cildin hemen iyileştirilmesini sağlar.
Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar.
Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.
Cerrahi olmayan, enjektörsüz işlem uygulandığından rahatsızlık vermez.
Niz medikal